Drzwi drewniane wewnętrzne


Jeżeli zamierzacie Państwo zainwestować w niedługim czasie w nowe, drewniane drzwi wewnętrzne, zaś Bydgoszcz jest miastem, w którym mieszkacie – nasza oferta skierowana jest właśnie do Was. Jako producent, udostępniamy w tym zakresie bardzo wiele możliwości, w tym między innymi drzwi na wymiar, dzięki czemu z pewnością uda się Państwu dobrać coś w sam raz dla siebie.

Należy zdawać sobie sprawę, że nowe drzwi drewniane wewnętrzne stanowią inwestycję na wiele lat, która wywierać będzie bardzo duży wpływ na cały wystrój wnętrza. Z tego powodu warto zwrócić szczególną uwagę na staranny wybór odpowiedniego wariantu.

Soldine wykonanie

Zamówione u nas drzwi drewniane wewnętrzne są solidne i trwałe, dzięki czemu doskonale spełniają swoją funkcję, nawet po długim czasie użytkowania. Materiał, jakim jest drewno, emanuje ponadto ciepłem i ponadczasowością, co pozytywnie odbija się na panującej we wnętrzu atmosferze.

Jak wspomnieliśmy na początku, oferowane przez nas drzwi drewniane wewnętrzne, dostępne są w praktycznie nieograniczonej ilości opcji. Jeżeli zatem zależy Państwu na tym, by mieć w swoim domu drzwi nietypowe, czy wręcz unikalne, których nie można spotkać nigdzie indziej – z naszą pomocą zrealizujecie ten cel.

Oferujemy drzwi wewnętrzne drewniane powstałe na bazie jednego z naszych własnych projektów, bądź wyprodukowane według projektu, dostarczonego przez samego klienta.

Rodzaje drzwi

Nasze drzwi na wymiar mogą przy tym przyjąć formę dwuskrzydłową lub jednoskrzydłową, przesuwaną lub pełną. Mogą również być pełne, bądź przeszklone, zawsze jednakże wykonane w najwyższym standardzie i zaskakujące wyszukanym wzornictwem.


Opis techniczny

Konstrukcja

dowolne wymiary, wzory i kształty, jedno lub dwuskrzydłowe, z bocznymi i górnym naświetlem, pełne lub przeszklone

Materiał

drewno sosnowe, mahoniowe (meranti), dębowe, klejone warstwowo, impregnowane i dwukrotnie malowane

   

Okucia

zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach SIMONSWERK ; klamki firm Linea Cali oraz Mandelli

Oszklenie

przeszklenia antywłamaniowe, ornamentowe, witraże i inne

   

Uszczelki

dwie uszczelki firmy DEVENTER

Farby

ekologiczne farby akrylowe firm Adler

   

Dodatki

próg aluminiowy lub drewniany

 

Termin realizacji jest uzgadniany z każdym klientem indywidualnie.