Nasze realizacje są wykorzystywane nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także sklepach, instytucjach kulturalnych czy obiektach zabytkowych.
Zoabcz realizacje

Oferta

hiller_flyer_drzwizewnetrzne_FRONT_wrstw

Drzwi zewnętrzne

Produkując dostępne w naszej ofercie drzwi drewniane zewnętrzne stosujemy wyłącznie drewno odznaczające się najwyższą jakością. Jest ono nie tylko bardzo starannie selekcjonowane, ale także odpowiednio suszone.
hiller_flyer_drzwiwewnetrzne_FRONT_wrstw

Drzwi wewnętrzne

Zamówione u nas drzwi drewniane wewnętrzne są solidne i trwałe, dzięki czemu doskonale spełniają swoją funkcję, nawet po długim czasie użytkowania. Materiał, jakim jest drewno, emanuje ponadto ciepłem i ponadczasowością, co pozytywnie odbija się na panującej we wnętrzu atmosferze.
hiller_flyer_meble_FRONT_wrstw

Meble

Oferujemy Państwu również: parapety zewnętrzne i wewnętrzne, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, klamki Linea Cali i Mandelli, markizy
hiller_flyer_ogrodyzimowe_FRONT_small

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe stają sie coraz bardziej popularnymi elementami konstrukcji polskich domów. Dotyczy to zarówno tych nowobudowanych, jak i tych już istniejących, gdzie dla postawienia oranżerii można zaadaptować istniejący taras.
hiller_flyer_okna_FRONT_wrstw

Okna drewniane

Okna nie tylko pełnią funkcję estetyczną, ale również chronią przed zimnem, deszczem i hałasem. Współczesne okna drewniane tylko nazwą mogą kojarzyć sie z tymi, które większość z nas pamieta z lat 80-tych.
hiller_flyer_schody_FRONT_wrstw

Schody

Schody są nieodłącznym elementem domu, który umożliwia poruszanie się pomiędzy różnymi poziomami. Oryginalnie zaprojektowane schody wewnętrzne podnoszą atrakcyjność i estetykę całego wnętrza. Zawsze jednak powinny być wykonane w sposób solidny, bezpieczny i trwały - a tym właśnie charakteryzują się nasze produkty

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy otwarci na współpracę z zewnętrznymi firmami. Zapraszamy przede wszystkim architektów, zrealizujemy Wasze projekty, a także firmy budowlane z którymi wykonamy oraz zamontujemy wszelkie elementy stolarskie.
Kontakt